Tisk 3D obrazů a fotografií

 

Naše společnost vlastní jedinečnou tiskovou technologii společnosti FUJIILM, která umožňuje tisk 3D obrazů a fotografií pořízených některým z 3D fotoaparátů (např. FUJIFILM FinePix Real 3D W3, SONY DSC-WX7, DSC-TX10 a.j.), 3D kamer (např. Panasonic), případně 3D obrazů vytvořených na počítači.

V poslední době se na trhu začínají objevovat modely 3D fotoaparátů od různých výrobců, které jsou schopny fotit ve 3D i pouze s jedním objektivem a to pomocí dvou po sobě rychle pořízených snímků s různým stupněm zaostření. Z rozdílu zaostření se pak vypočítává vzdálenost jednotlivých objektů scény. Výsledky jsou velmi zajímavé (např SONY DSC-WX100).Formát obrazu může být buď ve formátu MPO, JPS, případně PNS, což jsou nejpoužívanější formáty pro ukládání stereoskopických obrazů.

Tisk je realizován ve vynikajcí profesionální kvalitě na bázi termosublimačního  principu s rozlišením 1200 DPI přímo na speciální lentikulární fólii. Výsledkem jsou velmi detailní fotografie s vynikající 3D hloubkou scény a perfektním barevným podáním.Pro pozorování 3D obrazu, případně dalších efektů, není

potřeba používat jakýkoli typ brýlí či jiných pomůcek.

Vedlejší obrázek ilustruje princip tohoto stereoskopického

zobrazení. Detailní popis principu 3D obrazu ZDE.


Fotografie je možné objednat nejlépe přímo zde
Ke každé jednotlivé fotografii je přistupováno individuálně a operátor v rámci možností upraví případné barevné korekce, kontrastu a paralaxy. Toto je standartně zahrnuto v ceně tisku fotografie.

Dále jsou k dispozici i další možné služby spojené s úpravou vstupních fotografií, kdy se jedná o převod z 2D do 3D, t.j. z dvourozměrného objektu je možné vytvořit předmět který vytvoří reálný 3D efekt. Bohužel tento způsob konverze nemůže nikdy nahradit klasickou metodu dvou stranově posunutých obrazů.

Vaše 2D i 3D fotografie a obrazy je také možné zasadit do jedné z mnoha 3D šablon a vytvořit tak plastické prostředí s různými tématy z téměř i jakékoli běžné fotografie.

Příklad možných šablon:


Tisk je možný na fyzický formát o rozměru 6”x9” (t.j. výška x šířka cca 15x23cm)


Na tuto plochu je ale možno umístit i více fotografií/obrazů - např. 2, 4 , apod.

Stejně tak je možné stereoskopický obraz doplnit o např. nápisy. Výsledkem jsou například stereoskopické vizitky, nebo jiné reklamní předměty.Cílem naší nabídky je poskytnout každému individuálnímu zájemci o prostorovou fotografii, jeho vlastní kvalitní profesionální a jednoduše dostupné 3D fotografie.

Objednávky nejsou limitovány minimálním počtem objednaných výtisků, takže je možno objednat i

1 kus.


Základní cena 3D fotografie s rozměrem 23x15cm (š x v) je nově


120Kč (s DPH)


+ poštovné 50Kč (za celou objednávku).


Kontaktujte nás na

info@phvtechnology.cz